Automobilio lizingas praktikoje jau yra gana paplitęs reiškinys. Didžiausia lizingo klientų problema yra ta, kad jie nežino, į ką atkreipti dėmesį sutartyje, kad nieko nepraleistų. Nors sutartis gali būti gana didelė, tik keli veiksniai turi įtakos lizingo dydžiui.

Didžioji dauguma žmonių neturi galimybės įsigyti automobilio už savo pinigus. Bet ir nedaugelis nori svajoti apie norimą automobilį daugelį metų, atidėdami lėšas būsimam pirkiniui ir toliau patirdami viešojo transporto malonumus. Be to, bandydami sutaupyti, galite permokėti, kad ir kaip absurdiškai tai skambėtų. Skaudžios problemos sprendimas gali būti paskola automobiliui, nes šiandien ją registruoti nėra sunku.

Prašyti paskolos gali darbingo amžiaus žmonės, kurių nuolatinių pajamų pakanka mokėjimams kas mėnesį atlikti. Rinkoje yra daugybė kreditų programų, kurias galima organizuoti banke arba tiesiogiai automobilių atstovybėje.
Paskola automobiliui tai yra viena iš tikslinio skolinimo rūšių. Tai reiškia, kad jį galima išleisti tik vienam dalykui – automobilio pirkimui. Automobilių paskolų palūkanos yra mažesnės nei vartojimo paskolų. Taip yra dėl to, kad automobilis ne visiškai priklauso jo savininkui, tačiau yra įkeistas bankui. Įkeitimas yra garantija, kad skola bus sumokėta laiku.

Pasiskolintais pinigais galima nusipirkti ir naują, ir naudotą automobilį. Būtina sąlyga pasiskolintoms lėšoms suteikti yra automobilio draudimas pagal KASKO visam paskolos laikotarpiui, todėl, skaičiuodami reikiamą sumą, turite atsižvelgti į tai, kad po metų vėl turėsite nusipirkti draudimos polisą.

Paskolai be pradinio įnašo bus šiek tiek didesnės palūkanos, kad sužinotumėte įmokos dydį galite pasinaudoti skaičiuoklė. Pateikdami paraišką, turite pateikti dokumentus, patvirtinantčius skolininko mokumą.
Jei ketinate pirkti automobilį ir norite tam imti paskolą, kreipkitės į specialistus, kurie pateiks visus paskolų privalumus ir trūkumus.