Pavėsinės puikiai tinka norint sukurti poilsio zoną terasoje ar sode. Nesvarbu, ar prisiglaudėte nuo lietaus, ar nuo saulės, pavėsinės suteikia stilingą prieglobstį. Tačiau ką reikia žinoti, kad rastumėte tinkamą pavėsinę savo sodui?
Atskirai stovinčiose pavėsinėse paprastai yra metalinis karkasas su audinio baldakimu. Pavėsinės, dažniausiai naudojamos sodo poilsiui suformuoti, taip pat gali būti naudojamos apsaugoti jus nuo UV spindulių ir lietaus. Šoninės užuolaidos taip pat gali būti naudojamos apsaugai nuo vėjo. Jūsų pavėsinė turi būti įvairių formų, medžiagų, dydžių ir spalvų, todėl ji turėtų būti parinkta taip, kad atitiktų likusį jūsų sodo dekorą. Jei pavėsinės yra įrengtos grotelėmis, pavėsinės gali būti puikus laipiojimo augalų pagrindas. Šios pavėsinės paprastai tiekiamos kaip surinkimo rinkinys, todėl žiemą jas reikia laikyti šiltoje ir sausoje vietoje.

Populiariausias pasirinkimas terasoms yra sulankstomos markizės. Savo terasai, sodui, balkonui ar biurui norite tento, kuris užtamsintų sieną ir terasos dalį, tuomet markizės puikus pasirinkimas. Jei projekcija yra pakankamai didelė, galite sėdėti po ja su stalu nuo 4 iki 6 asmenų. Markizės yra atviros, pusiau atviros arba pilnos versijos.

Markizės yra su dekoratyvine banga arba tiesia danga. Galite pasirinkti kelių spalvų kasetę. Markizes galima valdyti rankiniu būdu arba elektriniu būdu su varikliu ir sieniniu jungikliu arba su nuotolinio valdymo pultu. Privalumas yra tas, kad jums nereikia įkirsti į sieną elektros laidų.

Markizės ne tik bus puošmena jūsų terasai, tačiau atliks ir apsauginę funkciją, kai norėsite pasislėpti nuo lietaus ar saulės kaitrių spindulių. Jų rasite įvairių dizainų, spalvų ir dydžių. Tai puikus kainos ir kokybės pasirinkimas jūsų terasai.