Kaip rodo statistikos departamento duomenys, tarptautinės prekybos apimtys, kurias fiksuoja mūsų šalies verslas auga kasmet. Ir tai liečia ne tik importuojamas prekes, tačiau ir eksporto rodiklius. Reta gamybinė ar net prekybinė įmonė neišbando savo galimybių kitose, rinkose ir nesiekia plėtros šalyse, kur klientų perkamoji gali yra didesnė nei Lietuvoje. Tačiau siekiant užsitikrinti stipresnes pozicijas svetur, svarbu yra garantuoti savo klientams patikimą prekių ir siuntų pristatymą. Tai lengviausiai padaryti, pasirinkus, patikimus vežėjus, kurie pasirūpins, kad visos jūsų siuntos pasiektų adresatus laiku ir saugiai.

Tarptautinių kurjerių tarnybų pasirinkimas mūsų šalyje yra labiau nei pakankamas. Nuo mažesnių žaidėjų, kurie yra išvystę stiprų tarptautinių partnerių tinklą, kurių pagalba, geba pasiūlyti savo klientams pristatyti prekes į praktiškai bet kurią pasaulio šalį. Ir žinoma yra galimybė dirbti su pasauliniais prekiniais ženklais, kurie jau daugelį metų dirbdami šiame versle gali pasigirti įspūdingais rezultatais. Pastaruoju metu atsirado ir priemonės, kurios apjungia visų kurjerių pasiūlymus ir leidžia klientams greičiau ir tiksliau pasirinkti patį tinkamiausią sau variantą. Tokiose platformose kaip siuskpigiau.lt klientai gali palyginti skirtingų kurjerių pasiūlymus ir išsirinkti tuo, kurie jų manymu, gali užtikrinti geriausią paslaugą.

Bet kuriuo atveju, renkantis iš kelių panašias paslaugas siūlančių kurjerių, reikėtų vertinti ne vien jų kainas. Svarbiais aspektais turėtų būti patirtis, pristatymo į jums aktualias šalis laikas, siuntų sekimo galimybės. Papildomai verta įvertinti atsiliepimus iš klientų, kurių veikla yra panaši į jūsų. Svarbu suprasti, kad tiekiant tokias paslaugas, kurjeris neturi orientuotis į kainų mažinimą, o atvirkščiai, siekti kad paslaugos būtų maksimaliai kokybiškos ir suteiktų jūsų įmonei pranašumą prieš konkurentus.