Vienas iš pigiausių būdų atsinaujinti namus ir pakeisti interjerą – įsigyti įvairaus dydžio lentynų. Taip pat jei turite daug daiktų ar knygų, bet gyvenate mažose erdvėse, tuomet lentynos puiki išeitis, praktiškai išnaudoti sienas. Galima pakabinti knygų lentynas, kurios gali būti tiek atviro, tiek uždaro tipo: su durelėmis, stiklu ar sudarytos iš modulių. Tad tik nuo jūsų fantazijos ir estetinio skonio priklauso ką pasirinksite.

Interneto platybėse apstu įvairiausių interjero įrengimo pavyzdžių, kur galite rasti jums labiausiai patinkantį variantą, kurio dėka padarysite savo namus dar jaukesniais. Be to, lentynos puikiai pravers jei tenka užmaskuoti sienos nelygumus ar statybinį broką. Taip be didelių investicijų ir pastangų, pagerinsite sienų vaizdą. Kaip minėjome lentynos būna pačios įvairiausios, pagamintos iš įvairių medžiagų: natūralaus medžio, medžio drožlių plokščių, metalo, stiklo ar net metalo, tad jas priderinti interjere tikrai nesudėtinga. Gali būti pastatomos ar pakabinamos lentynos, kurias galima lengvai komplektuoti tiek su naujais, tiek su jau esamais baldais. Be to, šiuolaikinės interjero tendencijos yra tokios, kad įvairios lentynos, nėra derinamos nei pagal medžiagiškumą, nei pagal spalvas ar formas. Dėl to, jos gali tapti išraiškingais interjero akcentais, leidžiančiais susikurti išskirtinį unikalų stilių bei leisti pasireikšti savo kūrybiškumui.

Vertinantiems praktiškumą ir klasikinį stilių, rekomenduojama rinktis medines lentynas su stiklo durelėmis. Ypač išraiškingai jose atrodys jūsų turimos knygos, taip galima susikurti elegantišką ir prabanga dvelkiančią aplinką. Lentynose taip pat galima eksponuoti turimas kolekcijas, meno kūrinius ar kitas stilingas interjero detales. Nepamirškite, kad ant lentynos viršaus galima padėti ir vijoklinius augalus, kurie leis susikurti ypač populiarų interjero stilių, vadinamą mieto džiunglėmis (angl. „urban jungle“). Daugiau baldų pavyzdžių galite rasti paspaudus nuorodą: https://www.leojar.lt/65-lentynos.