Ieškote kas galėtų už jus sutvarkyti artimųjų žmonių kapavietes? Jums šiuo metu netgi nereikia kreiptis į pažįstamus žmones – tai padaryti gali kapaviečių tvarkymo paslaugas siūlančios bendrovės bei privačiai šioje srityje dirbantys paslaugų teikėjai. Kapaviečių tvarkymas dabar siūlomas kone kiekviename mieste, todėl jeigu jums artimiausiu metu nepavyksta patiems nuvykti ir atlikti visų darbų, tai tiesiog pasidomėkite kas galėtų už tam tikrą sumą viską atlikti už jus. Kiekviename mieste paslaugų įkainiai gali būti skirtingi, tačiau jie dažniausiai priklauso ne nuo miestų, o būtent nuo pačių paslaugų teikėjų. Labiausiai akcentuojama, kad mažesnes kainas nustato tie, kurie turi vykti netoli.

Kapaviečių tvarkymas gali būti itin brangus, jeigu visus darbus paslaugų teikėjai turės vykti atlikti labai toli.

Paslaugų teikėjai, kurie siūlo kapaviečių tvarkymo paslaugas, akcentuoja, kad kaina dažniausiai koreguojama, jeigu paaiškėja, kad jiems teks vykti tolimą kelią. Pavyzdžiui, kai kurie kapaviečių tvarkymo meistrai gali vykti netgi ir į užsienį, bet turėkite galvoje, kad būtent ir jūs būsite tie, kurie sumokės už tokią tolimą kelionę pirmyn ir atgal. Kelionės sąnaudos dažniausiai yra vienas iš kriterijų, kuriuos remiamasi nustatant paslaugų kainas.

Taip pat pravartu žinoti, kad darbų apimtis irgi daro įtaką paslaugų įkainiui. Jeigu kapavietė yra labai apleista ir jos tvarkymui pririeks netgi kelių dienų, tai logiška, kad jums teks išleisti nemažą sumą. Tokie specialistai dažniausiai kainas nustato tuomet kai išsiaiškina kapavietės buvimo vietą, kai pamato kaip ji atrodo ir kai sužino kokius darbus teks atlikti. Kartais kapaviečių tvarkymas atliekamas kartu ir su paminklų bei dekoracijų gamyba ir montavimu, o tai vėlgi – pakelia paslaugų įkainį.

Kapaviečių tvarkymas visuomet įkainojamas tik pamačius kokie darbai laukia.

Kaip jau minėta – paslaugų teikėjai norės pamatyti kaip atrodo kapavietė, todėl turėkite galvoje, kad jums patiems gali teki nuvykti ten ir nufotografuoti visą vietą, kurią teks tvarkyti. Jeigu to negalėsite padaryti, tai tuomet nuotoliniu būdu galėsite užsakyti ir šias paslaugas – iš anksto už jas sumokėję ir nurodę tikslias koordinates bei žuvusio artimo žmogaus vardą ir pavardę bei mirties bei gimimo datas. Tik pamatę kokią kapavietę teks tvarkyti, specialistai nustatys atitinkamą paslaugų įkainį.