Kai kalbame apie namus, tikriausiai iškarto suprantame, kad vartai kieme – neatsiejama namo dalis. Kokia yra kiemo vartų būtinybė? Pirmiausia – saugumas. Vartų pagalba galime apsaugoti savo kiemo teritoriją nuo pašalinių asmenų ar bet kokios kitokios intervencijos į mūsų patalpą. Kitas dalykas – tai dekoratyvinis objektas, kurio pagalba savo namams galime suteikti prabangos jausmą, jaukumo ar tiesiog privatumo.

Šiomis dienomis mums yra siūlomas labai platus kiemo vartų pasirinkimas, tiek spalvų tiek žaliavų įvairovę. Tačiau dažnai kyla klausimų, kiek kainuoja kiemo vartai? Kiemo vartų kaina priklauso nuo žaliavų kokias jūs pasirenkate, kiemo vartų dydžio ir dizaino kurį jūs pasirinksite. Kadangi kiekvieno kiemas individualus, šiuo klausimu mes turime kreiptis į specialistus, kurie mums padės išsirinkti geriausią kainos ir kokybės variantą.

Kokie faktoriai gali įtakoti kiemo vartų kainą? Pagrindiniai aspektai yra kiemo vartų atidarymo tipas ir gamyboje panaudoto medžiagos. Ir vienu ir kitu atveju pasirinkimas galimas ir daugelio variantų.

Pakalbėkime apie kiemo vartų atidarymo tipą. Atidarymo tipai gali būti: stumdomi, automatiniai, atveriami. Tipą reikėtų pasirinkti pagal jums patogiausia ir praktiškiausią variantą. Kalbant apie gamyboje naudojamas žaliavas, kiemo vartai gali būti skirstomi į skardinius, medinius, segmentinius, kalviškų raštų kiemo vartai ir daugelis kitų variantu. Kiemo vartams naudojamos žaliavos, vienas iš aspektų, kuris nulems kiemo vartų kainą.

Kainos ir kokybės santykis taip pat labai svarbus. Ne visada tai kas yra brangu, gali būti kokybiška. Už mums prieinamą kainą, tikrai galime rasti kokybiškus kiemo vartus. Kokybė visada priklauso nuo to, koks yra pasirenkamas produkcijos gamintojas, tad šiuo klausimu specialistus reikėtų rinktis labai atsakingai.

Tad atsakymą į klausimą kiek kainuoja vartai mūsų namams, mes visada gausime pasikonsultavę su specialistais, kurie pagal mūsų norus, poreikius ir galimybes mums parinks geriausią variantą.