Kasdien vis pasvajojate kas būtų, jeigu imtumėtės savarankiškos veiklos? Svarstote ar tai nepadėtų pašokti karjeros laiptais į viršų gerokai anksčiau nei planuota? Viskas priklausys nuo jūsų sprendimų, o jų priimti teks gana nemažai. Vieni svarbiausių sprendimų priimami steigiant įmones. Labai lengva suklysti ir pridaryti klaidų, kurios paskui pareikalauja nereikalingų išlaidų. Kaip tik nemažos išlaidos tampa psichologiniu barjeru naujokams. Jie bijo išleisti dideles sumas vien veiklos įteisinimui. Tačiau, reikia žinoti, kad sklando daug mitų, o taip pat kai kurie verslininkai per mažai domisi naujovėmis ir alternatyvomis. Tai reiškia, kad vykdyti veiklą įmonės vardu galima netgi neregistruojant įmonės. Ją tiesiog galima nusipirkti.parduodu uab

Įmonės pirkimas yra vienas racionaliausių sprendimų pradedant verslą. Tai leidžia išvengti nemažai išlaidų. Pavyzdžiui, įsigyti įmonę galima vos už 200 – 300 eurų. Juk patys žinote kiek reikėtų išleisit pinigų, jeigu ta įmonė būtų registruojama jūsų pačių. Ką jau kalbėti apie kitus reikalavimus. Būtent dabar ir siūloma naujokams atidžiau domėtis alternatyvomis. Lietuvoje galima surasti ne vieną įmonių pardavėją, kuris tuo užsiima visą laiką. Tai reiškia, kad yra bendrovių, kurių darbas ir yra – parduoti jau registruotas įmones. Tokiu būdu tokie paslaugų tiekėjai ne tik uždirba pinigus, bet taip pat padeda naujokams sumažinti veiklos sąnaudas pačioje pradžioje.

Norint susirasti patikimą pardavėją, reikia pasinaudoti internetinėmis paieškos sistemomis, kuriose, suvedus tam tikrus raktinius terminus, gautumėte atitinkamus rezultatus. Pavyzdžiui, terminas „parduodu UAB“ jums gali grąžinti rezultatus, kuriuose bus nuorodos į skelbimus arba kitų įmonių pasiūlymai. Geriausia būtų rinktis bendrovių pasiūlymus. Juos dažniausiai nurodomi įmonių, kurios parduodamos, pavadinimai ir kainos.

Aišku, visada reikia laikytis bent jau minimalių saugumo reikalavimų. Paprastai kalbant, apsigauti galima lengvai. Jokiu būdu nepirkite įmonių iš neaiškių asmenų, ypač tų, kurie nepateikia jokios informacijos apie parduodamos įmonės būklę. Jums reikia įsitikinti, kad parduodama įmonė nėra kaip nors anksčiau prisidirbusi. Juk nenorėtumėte įsigyti įmonę kartu su jos skolomis bei kitais įsipareigojimais? Tad, perkant įmonę, būtinai rinktis patikimus pardavėjus.