Keliaujant ir turint daug įvairių priemonių, kurių reikia aktyviam laisvalaikiui praleisti, dažnai prireikia ir aksesuarų toms priemonėms kompaktiškai pervežti. Dviračiai šiuo klausimu ne išimtis. Dviračių laikikliai padės jums greitai ir patogiai transportuoti dviratį, tačiau jų montavimas gali pasirodyti kiek sudėtingas. Tad, moterims gali būti ypač sunku atlikti kompaktišką dviračio transportavimą. Šiuo atveju galime pagelbėti. Mielos moterys, perskaitykite šį straipsnį ir sužinokite, kokius dviračio laikiklius rekomenduoja rinktis.

Lengvai montuojami laikikliai

Be abejo, pirmiausia reikia atsižvelgti, kad būtų lengva laikiklį montuoti ir užtikrinti, kad dviratis būtų saugus bei stabilus. Tokiu atveju nebijokite konsultuotis su žmonėmis, kurie galėtų šiuo klausimu patarti. Įsiminkite lengviausiai montuojamus modelius, jų išvaizdą ir išsirinkite sau geriausią!

Patikimi ir „ištvermingi“ laikikliai

Su laikikliu geriau bėdų neturėti, o ypač moteriai. Esant nestabiliam laikikliui iš karto smarkiai padidėja rizika kelionės metu dviratį tiesiog pamesti. Be abejo, kad niekas to nenorėtų. Tuo labiau, kai tokie atvejai sukelia rimtas avarines situacijas kelyje. Nebijokite panagrinėti atsiliepimų ir išsirinkti geriausią dviračio montavimo metodą bei patį laikiklį. Taip pat užtikrinkite, kad laikiklis gebėtų atlaikyti dviračio svorį.

Papildomos apsaugos

Apsauga gėdos niekada nedaro. Tad jei nerimaujate, pasirinkite papildomų apsaugų, užtikrinančių dviračio stabilumą ant jūsų automobilio. Papildomi dirželiai ir kiti priedai padės tai užtikrinti.

Kaip ir renkantis bet kurį kitą daiktą, čia taip pat svarbi kokybė. Dviračio laikiklį įsigykite tik iš patikimų pardavėjų. Vieni iš populiariausių šiais aksesuarais prekiaujančių rinkos dalyvių yra Bikko. Kokybiškus dviračių laikiklius ir kitus priedus galite įsigyti internetu, o prekės bus pristatytos tiesiai jums į rankas.