internetas darbuiInternetas yra įvairialypė paslauga, naudojama skirtingais tikslais. Vieni internetą naudoja tik kaip laisvalaikio praleidimo būdą, kiti dirbdami įmonėse, kuriose internetas yra neatsiejama darbo dalis. Vis dėlto, norint, kad įvairūs interneto ryšio strigimai netrukdytų dirbti reikiamų darbų, būtina pasirūpinti tinkamu internetu biure.

Kurį internetą pasirinkti?

Interneto tipų Lietuvoje yra ne vienas, todėl kartais gali būti sudėtinga apsispręsti kurį iš jų pasirinkti. Rinktis internetą reikia atsakingai, kadangi dažniausiai su tiekėjais yra pasirašoma metinė sutartis, kurį įpareigoja naudotis jų teikiamomis paslaugomis. Prieš renkantis nuolatinę interneto paslaugą geriausia apie ją pasidomėti, sužinot visus pliusus ir minusus.

Šviesolaidinis internetas

Šviesolaidinis internetas populiarus dėl savo greičio ir spartumo. Šis interneto ryšio tipas yra saugus, todėl per jį galima siųsti ir siųstis didelius duomenų kiekius. Šviesolaidinis internetas yra prijungiamas laidais, todėl jis tinkamas tuo atveju kai norima be jokių trukdžių naudotis stacionariais kompiuteriais. Mokslininkai teigia, kad šiuo metu šviesolaidinio interneto sparta yra didžiausia, jo greitis net 50 kartų didesnis nei plačiajuosčio interneto, todėl jį renkasi daug žmonių.

Belaidis internetas

Belaidis internetas biure yra labai tinkamas variantas. Jis patogus, o norint jį turėti nereikia gaišti laiko apgalvojimui kur išvedžioti interneto ryšio laidus, nes jų tiesiog nereikia. Belaidis internetas veikia maršrutizatoriaus pagalba, kuris siunčia ryšį visoje patalpoje ir vienu metu internetu gali naudotis ne vienas, o keli vartotojai. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie belaidžio interneto galimybes, galite užeiti į www.belaidisinternetas.lt svetainę. www.belaidisinternetas.lt tinklalapyje pateikiama informacija ne tik apie belaidį internetą ir jo panaudojimo galimybes biure, bet ir apie žmones, galinčius pakonsultuoti visais klausimais, susijusiais su interneto įsivedimu biure. Specialistai, kritiškai įvertinę visą situaciją, įmonės poreikius, darbuotojų skaičių ir įmonės įsikūrimo vietą, pataria kuris interneto tiekėjas gali pasiūlyti geriausią variantą.

Reikia paminėti, kad šviesolaidinis ir belaidis internetas yra anaiptol ne vienintelės interneto rūšys Lietuvoje, tačiau dažnai pasirenkamos darbo tikslais. Interneto tiekėjai taip pat siūlo mobilųjį ir plačiajuostį internetą, kuriuos taip pat galima įsigyti, tačiau ar jie tinkami darbui reikėtų pasitarti su apie tai nusimanančiais žmonėmis.