Helsinkis įkurtas XVI a., bet tuomet dar Švedijos karalius Gustavas jį pavadino Helsingfors. Tad tokiu pavadinimu, kaip yra dabar jis buvo pavadintas tik 1812 metais, jame dominuoja neoklasicizmo stilius, kažkuo panašus į garsųjį Sankt Peterburgą. Helsinkis yra turistų traukos centras, tačiau jis populiarus ir mezgant verslo ryšius. Dažniausiai keliaujama į Helsinkį jūriniais keltais. Tai ne tik praktiška, patogi, bet ir ekonomiška transporto priemonė. Toks transporto tipas yra patrauklus daugeliui, nes galima patogiai gabenti krovinius ir tuo pačiu patogiai keliauti, komfortiškai pailsint. Be to, galima užsisakyti ir maitinimo paslaugą. Krovininiai keltai į Helsinkį keliauja yra pakankamai dažni ir kursuoja patogiu laiku. Tad galima suplanuoti kelionę ne tik į Helsinkį, bet ir iš jo.

Tikslius maršrutus galima suplanuoti kreipiantis į kelionių agentūras ar logistikos bei ekspedijavimo bendrovių, kurios ne tik pasiūlys optimaliausią kelionės maršrutą, pasiūlys papildomas paslaugas bei kelionės bilietus. Taip pat padės suruoš visus reikalingus kelionės ir krovinių gabenimo dokumentus bei draudimus.

Krovininiai keltai į Helsinkį ir atgal plaukia kas dvi valandas. Je labai populiarūs ir visuomet pilni keleivių. Plaukiant jais, smalsu pasidairyti, nes gamtos vaizdai yra unikalūs, pakeliui iš Stokholmo į Helsinkį jūroje yra vienas didžiausių ir įspūdingiausių salų archipelagų. Kitas populiarus maršrutas Talinas- Helsinkis -Talinas, jungiantis Estiją ir Suomiją. Tai yra strategiškai patogi vieta, keliaujant per Baltijos šalis: Lietuvą, Latviją, Estiją ir tęsiant tolimesnes keliones į Rusiją, Lenkiją bei kitas tranzitines šalis. Kelionė nuo Talino iki Helsinkio taip pat trunka tik dvi valandas, tad pasirinkus jums geriausią laiką, galima be jokių problemų pasiekti savo kelionės tikslą.