Bėgant metams išbandėme dešimtis robotų dulkių siurblių ir išsiaiškinome, kurie iš jų geriausiai atitinka įvairius poreikius. Robotai siurbliai turėdami omenyje visas šias savybes, pateikiame penkis geriausius robotus ilgiems plaukams valyti. Kai susiaurinsite visapusiškai nuostabų robotinį siurblį, laikas ieškoti specialiai ilgiems plaukams sukurto.

Naminis gyvūnėlis?

 

Anksčiau atlikome tiesius, valymu pagrįstus robotų dulkių siurblių efektyvumo testus, tačiau tiesios linijos tik iš dalies parodo, kaip gerai robotas dulkių siurblys išvalys jūsų namus. Kol kas galime tvirtai pasakyti bent jau tai, kad ne visi robotų dulkių siurbliai yra sukurti vienodai, o tai, kaip robotas judės per kambarį, turės įtakos ne tik jo valymo našumui, bet ir laikui, kurio reikia atlikti savo darbą. Laimei, mūsų sandėlio laboratorijoje Luisvilio valstijoje (Ky) esantis robotų vakuuminių bandymų kambarys yra čia, kad padėtų parodyti robotų dulkių siurblių skirtumus, įskaitant būdus, kuriais jie jaučia, sąveikauja ir kitaip naršo fizinę erdvę.

 

Taip pat svarbūs veiksniai, kaip robotas vakuumas gali judėti erdvėje, kiek ploto jis iš tikrųjų užima ir kiek laiko tai užima. Tačiau, kiek grindų ploto užima net baisus robotas dulkių siurblys, taip pat kaip gerai jis juda kambariuose, modeliuose labai skiriasi. „Eufy Robovac 30“ naudoja „BoostIQ“ technologiją, kad prisitaikytų prie įvairių tipų grindų, infraraudonųjų spindulių jutiklius, kad būtų išvengta kliūčių, ir yra apvadų juostelės, leidžiančios apriboti roboto dulkių siurblį konkrečiose erdvėse.

Robotai siurbliai yra efektyvūs

 

Baigęs valyti, jis naudoja kambario kraštus, kad grįžtų į namų įkroviklį. Galite stebėti „ILife A80 Max“ naudojimo metu ir valdyti jį nuotolinio valdymo mygtuku naudodami „ILifeHome“ programą. „Ilife A80 Max“ tikrai eina gana tiesiu keliu, judėdamas pagal laikrodžio rodyklę kiekviename kambaryje – priešingai nei kai kurie kiti mano bandyti dulkių siurbliai, kurie tiesiog be tikslo klajoja, kol randa įkrovimo doką. „Ilife A80 Max“ bus susietas su programa, nors vis dar reikia šiek tiek pritaikyti programą, kad robotas gautų visas naudos, nes turi programa, valdanti visas jo funkcijas.

 

„ILife A80 Max“ yra naujas „ILife“ kilimų valymo robotų A serijos robotas, ir aiškiai kiekviena roboto iteracija remiasi ankstesnio roboto funkcijomis. „Ilife A80 Max“ neabejotinai yra robotas siurblys, kurį galite įsigyti, jei norite vienos funkcijos, be rūpesčių veikiančio roboto dulkių siurblio, kurį galėtumėte valdyti naudodami programą arba nuotolinio valdymo pultą, ir tokio, kuris puikiai išvalytų visas jūsų grindis. Netgi stipriausi dulkių siurbliai robotai turi tik dalį neapdorotos 80 USD valymo galios, stovėdami vertikaliai, todėl, jei norite tikrai švarių kilimų, kartais turėsite patraukti ką nors stipresnio nei jūsų robotas.

 

Laikui bėgant, jūsų kilimėliai surenka daug plaukų ir dulkių, kurių robotas tiesiog negali išsiurbti. Žinoma, ilgesnis valymo laikas nebus didelis dalykas, jei esate linkę siurbti, kai nieko nėra namuose, ir tam turite visą dieną. Kai kuriuose namuose, kad ir kaip stropiai šalintumėte spąstus ir kliūtis, bus robotų, kurie retkarčiais ras būdą, kaip prilipti, ir jums reikės priprasti juos taupyti.

Mažesnės elektros sanaudos

 

Šios funkcijos apsaugo nuo žalos jūsų namams ir įrenginiams, taip pat užtikrina, kad jūsų valymo seansai vyktų sklandžiau ir be vargo. Vis dėlto, kai ieškote įrenginio, galinčio valyti plaukus (naminių gyvūnėlių ar žmonių), pirmenybę taip pat norėsite teikti ploniems profiliams ir lengvai valomam, nesipainiojančiam dizainui. Visuose yra „Turbo“ arba „Power Mode“ režimas. Mes nustatėme, kad plaukų kiekis, kurį vakuumas gali sugauti vienai uncijai ant vidutinio krūvos kilimo, yra faktorius.

 

Turbo režimas, padedantis robotui susidoroti su didesniu ploto kilimėliu, kuris gali sugauti daugiau plaukų nei kai kurios kitos grindų dangos. Tarsi to būtų negana, Coredy R750 robotizuotas dulkių siurblys taip pat turi išmanią šluostymo sistemą, naudojant automatinius vandens valdiklius kartu su šluostymo padėklu ir rezervuaru išsiliejusioms dalelėms ir lipnioms nešvaroms nuvalyti. Pramonės standarto bandymų kameroje yra objektai ir iššūkiai, skirti imituoti, su kuo susidurtų robotas valydamas patalpą, kurioje yra robotas.

 

Tyliai dirba ir lengva valyti

 

Tai gali atrodyti kaip idealizuotas išmaniųjų namų vaizdas, bet jei turėtumėte robotą, kuris aktyviai vaikščiojo aplinkui, kad sužinotų, kurie kambariai egzistuoja, kokie skirtingi įrenginiai juose yra, ir turėjo tam tikrą būdą aptikti, kuriuose kambariuose yra žmonės, tada tai visiškai tikėtina. Robotai ir kiti įrenginiai išmaniuosiuose namuose turi išsiaiškinti savo aplinką, kad suprastų, ką jie turi daryti. Tyrėjai nori sužinoti, kaip žmonės sąveikauja su robotais, ypač dėl to, kas verčia mus jais pasitikėti.

 

Remiantis naujais tyrimais, novatoriai, kuriantys robotus, kuriais žmonės pasitiki, turės atsižvelgti į judėjimo modelius. Grupė tyrėjų įrodė, kad populiarus namų siurblys robotas gali būti užgrobtas ir tarnautų kaip nuotolinis ikrofonas. „Consumer Reports“ išbandėme daugelio prekių ženklų, įskaitant „Ecovacs“, „Eufy“, „iRobot“, LG, „Samsung“ ir „Shark“, robotų dulkių siurblius.

 

Užbaigiant

 

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, ką robotai gali ir ko negali, ir apie mūsų mėgstamiausių modelių pasirinkimą, peržiūrėkite mūsų geriausią robotų dulkių siurblių vadovą. Robotiniai dulkių siurbliai paprastai užtikrina silpnesnį siurbimą nei standartinis siurblys, tačiau kuo jis didesnis, tuo efektyviau jis gali sutraukti sunkesnius šiukšles, ypač ant tekstūros grindų, pavyzdžiui, kilimų. Ryžtas vaidina svarbų vaidmenį nustatant, kaip efektyviai bet kuris robotas nušluoja grindis, net ir medžiodamas kiemo piktžoles. Plačiau skaitykite neatsvors.lt.