elektroepiliacija Kaune

Pasiruošimas prieš elektroepiliaciją

Plaukai šalinami visomis prieinamomis priemonėmis nuo Nefertitės ir Kleopatros laikų. Šiandien yra būdų, kaip pašalinti nepageidaujamus plaukus. Lietuvoje ypač yra populiari elektroepiliacija Kaune, plaukų šalinimas lazeriu bei termolizė.

Tačiau elektrolizė išlieka vienu veiksmingiausių ir pasiteisinusių ilgalaikių plaukų šalinimo būdų. Šio metodo taikymo kosmetologijoje istorija turi didžiausią klientų pasitikėjimo procentą.

Elektroepiliacijos privalumai

  • Saugumas. Metodas buvo naudojamas daugiau nei 100 metų. Procedūrai naudojamos tik vienkartinės medžiagos ir preparatai. Infekcijos rizika procedūros metu neįtraukiama, nes srovėje neišgyvena nei vienas mikroorganizmas.
  • Efektyvumas. 100% rezultatas buvo patvirtintas šimtais mokslinių straipsnių ir patenkintų klientų atsiliepimų. Elktroepiliacija tinka bet kokio tipo odai ir plaukų tipui: įaugusiems, papilkusiems, pūkuotiems. Pelningumas. Su kiekviena sekančia procedūra plaukų lieka 10-30% mažiau. Ir atitinkamai, procedūros kaina sumažėja 10-30%.

Prieš procedūrą pasikonsultuokite

Medicininį išsilavinimą turintis epiliacijos specialistas atlieka konsultaciją, kurios metu užpildo konsultacijos lapą, supažindina su kontraindikacijomis, numatomomis odos reakcijomis elektrolizės procedūros metu ir po jos.

Kartu su Jumis, atsižvelgdami į Jūsų tvarkaraštį ir procedūros trukmę, kuriame nepageidaujamų plaukų šalinimo programą. Paaiškinama, kaip pasiruošti procedūrai ir kaip prižiūrėti odą po elektrolizės procedūros.

Anestezija atliekama dviem būdais: tepant ir (arba) injekcijomis.

Procedūros eiga

Elektroepiliacijos specialistas plaukelių šalinimo aparate parenka reikiamą programą. Procedūra atliekama su pirštinėmis, naudojant individualius elektrodus, parinktus pagal indikacijas.

Odos sritis, kuriai buvo atlikta elektrolizė, apdorojama odos antiseptiku, užtepama regeneruojančia ir raminančia priemone.

Rekomendacijos priežiūrai namuose. Specialistas fiksuoja individualioje kortelėje pasirinktą programą pagal individualias savybes. Išleidžia atmintinę apie odos priežiūrą namuose po elektrolizės. Paskiria kito vizito datą ir laiką, reikalingą procedūrai.

Termolizė/ bland/ blykstė

Termolizė – veiksmas žemos įtampos ir aukšto dažnio kintamosios srovės augimo zonoje.

Elektrolizė – tai galvaninės (nuolatinės) srovės veikimas gemalo zonoje, dėl kurio susidaro šarmai. Aplink adatą susidarę natrio jonai sąveikauja su audinių skysčiu, gaunamas šarmo tirpalas, kuris ardo augimo zoną.

Bland – žodžio “bland” (maišymas) vertime. Naudojama termolizė ir elektrolizė. Naikinimas vyksta vienu metu termolizės ir elektrolizės pagalba.

Blykstė – išvertus „Flash“ reiškia – „blykstė“. Tai pažangi termolizė, naudojanti aukšto dažnio nuolatinę srovę (iki 2000 kHz).

Odos priežiūra po elektroepiliacijos

7-14 dienų (ryte, vakare) nuvalykite apdorotą odos plotą odos antiseptiko (chlorheksidino, miramistino ir kt.) vandeniniu tirpalu.

7-14 dienų tepkite nudegimus saugančiomis priemonėmis (De-panthenol, Bepanten, Solcoseryl gelis ir kt.). Kai kuriais atvejais rekomenduojama tepti Zindol.

Pirmą dieną nedrėkinkite apdorotos vietos.

Pirmąsias 2 dienas nesiprauskite po labai karštu dušu.

Nenaudokite dezodorantų, kremų ir kitų kosmetikos priemonių 7-14 dienų. Jūs negalite naudoti šveitimo ir atlikti šveitimo.  7-14 dienų nesilankyti pirtyje, pirtyje, sporto salėje, baseine, nesimaudyti.  14 dienų nesideginti saulėje, soliariume ir netepti savaiminio įdegio priemonių.  Venkite apdoroto odos ploto trinties su drabužiais.

Pabaigai

Netraukite plaukų tarp elektrolizės seansų (skutimasis, kirpimas leidžiamas).
Aktyvios saulės metu ant atviros odos būtinai naudokite kremą nuo saulės kas 3 valandas.

Šaltinis: asliekna.lt

namų kvapai
Ankstesnis įrašas Namų kvapai gali padėti pagyvinti interjerą
Vandens-minkstinimo-filtrai
Sekantis įrašas Vandens minkštinimo filtrai: kas tai ir kaip jie veikia?
Close