Tam, kad būsimoms mamytėms būtų ramu ir galėtų laukti savo vaikelio be streso, rekomenduojama iš anksto ruoštis naujam gyvenimo etapui. Tad tikrai verta iš anksto domėtis ir ruoštis motinystei. Tai padaryti galima užsiregistravus į kursus nėščiosioms. Dažniausiai būna vedami tam tikri ciklai, kur yra įtraukiamos aktualiausios temos, susijusius su anatominiais nėščiosios kūno pokyčiais, hormonų pokyčiais, laktacija, nėštumo eiga, vaikelio vystymosi raida, žindymo ir kūdikio priežiūros pradžiamoksliais. Kiekvieno užsiėmimo pradžia yra organizuojama patogiu laiku, o karantino laikotarpiu, visi renginiai vyksta nuotoliniu būdu, taip pat galima gauti paskaitų įrašus, kuriuos galima patogiai peržiūrėti, kada tik norite.

Viena populiariausių nėščiųjų kursų temų – sėkmingas žindymas. Paskaitas veda patyrusios specialistės, gydytojos, turinčios ne tik teorinių žinių, bet ir praktinės patirties. Mažyliui mamos pienas yra ne tik pagrindinis maisto medžiagų šaltinis, bet su juo gaunama ir reikalingus vitaminus bei mineralus, reikalingus jų imuninei sistemai ir sveikam vystymuisi. Tad labai svarbu žinoti būsimoms mamytėms kaip reiktų maitintis, kad pieno mažyliui būtų ne tik pakankamai, bet jo sudėtis būtų naudinga vaikeliui.

Apžvelgiama kaip reiktų pasiruošti žindymo krūtimi pradžiai, kaip formuoti žindymo įgūdžius ir išmokti taisyklingai maitinti mažylį. Taip pat apžvelgiamos pagrindinės problemos, kas nutinka jei žindymo technika yra netaisyklinga. Aptariama ir žindančios mamytės higiena, krūtų bei spenelių priežiūra, padedanti išvengti uždegiminių reakcijų ar kitų komplikacijų. Nemažiau svarbu žinoti ir kaip užbaigti žindymo etapą, pereinant prie vaikelio primaitinimo ir mums įprastos mitybos. Tad šios žinios tikrai pravers ne tik besilaukiančioms mamytėms, bet ir neseniai susilaukusioms vaikelio. Yra galimybė ir gydytojai užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus iš pirmų lūpų.