kreditas dirbantiems uzsienyjeNe paslaptis, kad šiuo metu pakankamai didelė dalis mūsų šalies gyventojų dirba ir gyvena užsienio šalyse. Emigracija jau seniai nestebina nei vieno tautiečio. Tiesą sakant, daugeliui emigruoti tapo lygiai taip pat paprasta, kaip kas rytą atsikelti į darbą. Jei anuomet į emigruojančius žmones būdavo žvelgiama labai skeptiškai, manant, kad jie nėra šalies patriotai, tai šiandien situacija yra visiškai pasikeitusi. Žmonės puikiai supranta, kad vien dėl to, jog išvykstama į užsienio šalį užsidirbti, patriotizmas nesumažėja. Be to, dažniausiai jis tik daug labiau sustiprėja, nes žmonės, kurie gyvena emigracijoje, pasiilgsta savo tėvynės ir ja nuolatos domisi – netgi daugiau nei kai kurie iš tų, kurie visuomet gyvena Lietuvoje. Todėl jei ir jūs šiuo metu dirbate užsienyje, bandydami susitaupyti daugiau papildomų lėšų, tačiau taip pat norite Lietuvoje gauti paskolą, nepamirškite, kad jums taip pat yra prieinamos paskolos dirbantiems užsienyje, todėl pateiksime keletą naudingų patarimų, kurie jums turėtų praversti siekiant gauti paskolą.

Žinoma, labai svarbu atsižvelgti į paskolų sąlygas. Suprantama, kad kiekvienas kreditas, suteikiamas dirbantiems užsienyje yra skirtingas. Skiriasi ne tik paskolos dydis ir jos grąžinimo terminas, tačiau taip pat ir paskolai taikoma mėtinė palūkanų norma, paskolos sutarties administraciniai mokesčiai ir kt. Be to, kai kurie tokių finansinių paslaugų teikėjai savo klientus apmokestina papildomai, jei jie paskolą nori grąžinti anksčiau sutartyje nurodyto laiko. Todėl prieš pasirinkdami vieną ar kitą paskolą, turėtumėte atsižvelgti į jų sąlygas ir pasistengti pasirinkti būtent tą, kuri geriausiai atitinka visus jūsų lūkesčius ir keliamus reikalavimus. Jei pasirinksite pačiomis palankiausiomis sąlygomis pasižyminčią paskolą, tuomet galėsite kur kas daugiau sutaupyti.

Taip pat labai svarbu paminėti, kad paskolos dirbantiems užsienyje dažniausiai suteikiamos tuomet, jei dėl paskolos besikreipiančio žmogaus nuolatinė gyvenamoji vieta yra deklaruota Lietuvoje. Tai reiškia, kad jei jūs dirbsite užsienyje ir nebūsite deklaravę savo išvyko, paskolą galėsite gauti kur kas lengviau. Kaip bebūtų, jūsų mėnesinės oficialiosios pajamos turėtų būti pakankamos, kad galėtumėte gauti jums aktualaus dydžio paskolą, todėl būkite tikri, kad atitinkate visas jus sudominusių kreditorių taikomas sąlygas.