Jeigu finansinės problemos jus kamuoja jau ilgą laiką, tai tuomet pabandykite kaip nors sumažinti įsipareigojimus. Paskolų refinansavimas internetu yra būtent tai ko jums reikia, jeigu kas mėnesį tenka didžiąją dalį pajamų skirti skolų padengimui. Tai ko gero paprasčiausias būdas bent minimaliai sumažinti kas mėnesį sumokamų įmokų sumas. Refinansavimui skirti kreditai dažniausiai leidžia netgi sumažinti bendrą skolos sumą – klientas sumoka žymiai mažesnes įmokas, o taip pat jam tenka mokėti mažesnes palūkanas. Kuomet vartotojas su refinansavimo paskola grąžina senas skolas, jis vėliau moka mažesnes įmokas, nes tokie kreditai įprastai siūlomi mažesnėmis palūkanomis.

Paskolų refinansavimas internetu siūlomas ir tiems, kurie nori skolas grąžinti per kelis metus.

Geriausia tai, kad refinansavimo kreditus dabar gali imti tie, kurie nemato problemos įmokas mokėti netgi kelis metus. Jeigu jūsų refinansavimo kredito laikotarpis bus ilgas, tai tikėtina, kad ir palūkanos bus mažesnės, nes tai yra įprasta. Jeigu jums svarbu sumažinti dabartines mokamas įmokas, tai refinansavimas internetu turėtų būti pasitelkiamas su galimybe rinktis kuo ilgesnį laikotarpį įmokų mokėjimui. Daugelis kredito įstaigų šiuo metu siūlo refinansavimo paskolas net keliems metams, tačiau turite žinoti, kad tiek refinansavimo, tiek ir vartojimo kreditais naudotis gali tik tie, kurie yra mokūs.

Kredito įstaigos ir kiti paskolų teikėjai nurodo, kad skolintis net ir refinansavimo tikslais neturėtų tie, kurių pajamos ženkliai mažesnės nei būsimų įmokų sumos. Taip pat neverta gaišti laiko ir tiems, kurie įmokas moka ne visada – jeigu jau turite uždelstų mokėjimų, tai jums teks ieškoti kitų būdų finansinių problemų sprendimui, nes prasiskolinusiems naujų paskolų niekas neišduoda.

Paskolų refinansavimas internetu neturėtų būti pasitelkiamas nesaikingai.

Visuomet kredito įstaigos bei Lietuvos bankas pabrėžia, kad vartotojai turėtų skolintis atsakingai, todėl jeigu ketinate ieškoti refinansavimo paskolos, tai būtinai žiūrėkite į kreditorių nustatomą palūkanų normą. Būtų nenaudinga rinktis tokius refinansavimo kreditus, kurie būtų brangesni nei dabartinės paimtos paskolos. Tai tik padidintų jūsų įsipareigojimus ir jokios bėdos neišsispręstų. Skolinimosi turėtų vengti ypač tie, kurie negauna daug pajamų.