paskolu refinansavimas isiskolinusiemsIšspręsti finansines problema ne visada yra paprasta, tačiau dabar yra sudarytos itin puikios sąlygos bent minimaliai sumažinti skolas. Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems asmenims tikrai yra naudingas dėl keleto priežasčių. Tai paslauga, kuri skirta norintiems sumažinti ne tik įmokas, bet ir visas skolas. Tai speciali finansinė paslauga, kurios suteikimas galimas tik atitikus tam tikrus reikalavimus. Paskolų bendrovės, galinčios paskolinti pinigų senų skolų padengimui, nurodo, kad asmenims reikia įgyvendinti vos kelis esminius kriterijus. Apie kokius kriterijus eina kalba – nurodome žemiau.

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems asmenims galimas tik po to, kai įvertinamas kreditingumas. Paprastai kalbant, asmenims neįmanoma gauti jokios paskolos, jeigu prieš tai paskolų teikėjas neįvertina mokumo galimybių. Kreditingumas vertinamas pagal kelias taisykles. Pradžioje tenka naudotis specialiomis informacinėmis sistemomis, kuriose saugomi duomenys apie asmenų gaunamas pajamas. Tai specialūs registrai, į kuriuos duomenis suplaukia tiek iš darbdavių, tiek iš įvairių institucijų. Pajamos yra būtinos norint gauti bet kokią paskolą.

Paksui teks laukti kol kreditorius peržiūrės kokie šiuo metu yra jūsų turimi įsipareigojimai kitoms finansų įstaigoms. Jeigu jūs turite skolų kitiems kreditoriams, vadinasi sunkiau bus gauti naują paskolą. Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems asmenims irgi reikalauja kreditingumo vertinimo. Tai reiškia, kad bet pajamų ir išlaidų santykio patikrinimo, asmuo negali skolintis jokiais tikslais. Kaip bebūtų, refinansavimo paskoloms yra taikomi specialūs reikalavimai, tačiau jie labai panašūs į tuos, kurie taikomi imant vartojimo kreditus.

Na ir galiausiai, kreditoriai yra priversti įvertinti informaciją apie ankstesnius jūsų finansinius įsipareigojimus. Kadangi kreditoriams yra privalu įsitikinti jūsų mokumu, jie privalo peržiūrėti kredito istoriją. Laikotarpis, į kurį turi būti atsižvelgiama, yra šeši mėnesiai. Tai minimalus terminas, į kurį privalu atsižvelgti. Jeigu jūsų ankstesni sandoriai rodo, kad jūs visada vėluojate mokėti įmokas, tai jau bus vienas iš neigiamų aspektų. Tokiems asmenims sunkiau išduodamos paskolos, nes kreditoriai tiesiog tokiais asmenimis nenori pasitikėti.

Visos paskolų bendrovės akcentuoja, kad net ir paskolų refinansavimas turi būti atliekamas remiantis įstatymų numatyta tvarka, tad išimtys niekam nebus daromos.