Viską matėme jau anksčiau, kai pradinis skubėjimas vien pasakyti „taip“ greitai nuslysta į vieną didelį „pragaro ne“, susidūrus su užduotimi naršyti savo sužadėtuvių vakarėlyje. Meilė yra didinga, kai kas nors nušluoja tave nuo kojų, bet jei jau mintis suplanuoti savo didelę dieną tave žlugdo žemyn, tada galbūt laikas grįžti prie piešimo lentos ir išsiaiškinti, kaip surengti sužadėtuvių vakarėlį, kuris nesibaigs ašarom.

Laikas. Tradiciškai rengti savo sužadėtuvių vakarėlį ne vėliau kaip praėjus 3 mėnesiams po pirminio pranešimo, tokiu būdu galite pasirinkti datą, kol naujienos vis dar šviežios kiekvieno galvoje ir prieš pradedant tikrąjį vestuvių planavimo verslą https://auksinesvajone.lt/ziedai/suzadetuviu-ziedai. Arba dar geriau , kodėl gi nepaskelbus naujienų vakarėlyje? Nėra nieko tokio romantiško, kaip netikėtos sužadėtuvės.

Sužadėtuvių vakarėlio stilius: oficialus ar neformalus? Nors kokteilių renginiai gali būti vis dažnesni, jie anaiptol nėra vienintelis pasirinkimas. Kodėl nepasidarius tradicijoms ir išbandžius elegantiškus priešpiečius, ilgus ir tingius pietus ar elegantišką vakarienę žvakių šviesoje?

Kada pakviesti. Įsitikinkite, kad svečiams skiriate daug įspėjimų, kad jie galėtų pasižymėti datą. Žmonės gyvena vis užimtu gyvenimu, todėl būtina įspėti apie tai iš anksto. Kuo greičiau nustatykite laiką, vietą ir datą, tada visa kita bus galima išsiaiškinti.

Kaip pakviesti. Šalių kvietimai tampa vis sunkesni, kai atsiranda socialinė žiniasklaida, o įsipareigoti dažnai neįmanoma. Norėdami įsitikinti, kad pasiekiate visus, apsvarstykite socialinės žiniasklaidos įvykių puslapį ir tradicinius, siunčiamus į pašto dėžutės kvietimus. Socialinė žiniasklaida yra lengviausias būdas pasiekti jaunesnes kartas, tačiau dalyviai dažniausiai būna nepastovūs. Kvietimai spausdintine forma patiks jūsų vyresniems šeimos nariams.

Nuspręskite meniu. Nesvarbu, koks atsainus ar didingas yra jūsų sužadėtuvių vakarėlis, visada būtinai parūpinkite svečiams daug gero maisto ir gėrimų. Iš anksto susitvarkykite savo meniu ir gėrimus, o jei patys rengiate vakarėlį, surinkite ką nors padėti gaminant ir patiekiant maistą.