Vestuvių šventę pradėkite organizuoti iš anksto, suderinkite šventės vietą, ar tai bus kavinė, ar tai bus sodyba- tai tik jūsų pasirinkimas. Žiemos metu renkantis sodybą pasidomėkite ar patalpos bus šiltos, erdvios, kad būtų patogu jums ir jūsų svečiams, jeigu šventė sodyboje vyks vasarą, tai graži tvarkinga aplinka visiems suteiks gerų emocijų ir pakilios nuotaikos. Patogumai svarbūs visiems, bet nepamirškit suderinti kokybišką ir gerą maistą. Atidžiai rinkites ceremonijos ir fotografavimo vietą, tik profesionalūs vestuvių fotografai galės padaryti kokybiškas nuotraukas.
Pagal galimybes pasamdykite gerą vestuvių planuotoją ir tinkamus muzikantus. Jaunavedžiai turėtų nepamiršti savo įvaizdžio, salės dekoracijų ir iš anksto pasirūpinti automobolių nuoma.

Vestuviniai žiedai

Jaunavedžiams vestuvinius žiedus patartina rinktis kuo anksčiau, o nepalikti paskutinėm dienom, žiedus rinktis abiem kartu, taip bus lengviau priimti sprendimą dėl žiedų dizaino, dėl aukso spalvos, dėl kainos. Geriausiai iš anksto apsispręsti ar žiedai turėtų būti klasikinio, ar modernaus dizaino, ar turėtų derėti tarpusavyje, ar norėtumet skirtingų dizainų. Jeigu mėgstate klasiką, rinkites klasikinius, jie gali būti matiniai, blizgūs, su faktūra ir niekados neišeis iš mados. Jeigu norite modernių, išskirtinių, jums visada juvelyrai patars, padės išsirinkti arba pagamins pagal individualų užsakymą.

Kokios aukso spalvos gali būti vestuviniai žiedai?

Auksiniai vestuviniai žiedai gali būti: balto, geltono ir raudono aukso. Gaminami ir darbo rankų iš platinos, maksimaliai patogūs, nešioti kasdien.

Kaip išsirinkti tinkamo pločio žiedus?

Žiedas bus nešiojamas visą gyvenimą, todėl jis turi būti tinkamo pločio, patogus, žiedo vidinė rėmelio pusė gali būti išgaubta arba lygi. Jeigu jūsų pirštas tiesus, gali tikti ir būti patogus žiedas su lygiu paviršiumi, o jeigu pirštas ties sąnariu išplatėja- rinkites su vidine rėmelio išgaubta puse. Moterys renkasi siauresnius žiedus, vyrai platesnius. Vyriško žiedo plotis 4-5 mm., o moteriško 3-4 mm. Moterys vestuvinį žiedą dažniausiai dėvi kartu su sužadėtuviu žiedu, todėl reikėtų abu kartu pasimatuoti ir priimti tinkamiausį sprendimą.