Galvojate pirkti buvusį išsinuomotą automobilį, bet atsižvelkite į tokius aspektus kaip: nuomojamais automobiliais buvo piktnaudžiaujama ir jūs tikrai rizikuojate juos pirkdami. Bet ar tikrai turėtumėte vengti šių transporto priemonių? O gal buvęs išsinuomotas automobilis galėtų būti patikimas transportas?

Nuomojamos transporto priemonės gyvenimas yra sunkus: ja važiuoja daugybė žmonių ir nuvažiuoja daugiau mylių nei vidutiniškai. Po maždaug metų tarnybos automobilių nuomos kompanija paprastai išims transporto priemonę iš parko ir parduos ją kaip naudotą automobilį.

Šiame „antrame gyvenime“ buvusi nuomojama transporto priemonė gali sukurti patrauklią naudoto automobilio vertę – jei norite priimti keletą kompromisų.

Dažnai nurodomas piktnaudžiavimas išsinuomotais automobiliais gali būti teisingas. Tačiau yra ir kitų veiksnių, kurie kompensuoja šį argumentą.

Nuomos įmonės gerai prižiūri savo automobilius ir atidžiai stebi aptarnavimo tvarkaraščius. Kadangi automobilių nuomos agentūros perka transporto priemones ir moka mažiau iš anksto, jų perpardavimo kainos gali būti mažesnės.

Straipsnyje pateiksime pliusus ir minusus, kai perkate išsinuomotą transporto priemonę ir apibendrinsime ar tai yra gera idėja.

Pliusai

  • Būdas sutaupyti: nuomos kompanijos įsigyja savo transporto priemones dideliu kiekiu ir su nuolaida. Savo ruožtu jie sugeba juos parduoti mažesnėmis kainomis, nei tai padarytų tradicinė atstovybė. Vidutiniškai nuolaidos gali būti 10% ar daugiau, priklausomai nuo transporto priemonės.
  • Naujesnė transporto priemonė už mažesnius pinigus: neretai randama 1–2 metų transporto priemonių, kurios gali jums suteikti naujausią kėbulo stilių ar saugos ypatybes. Šios transporto priemonės franšizės atstovybės naudotų automobilių aikštelėje kainuotų tūkstančiais daugiau.
  • Patogus pardavimo procesas: kai kurios kompanijos taip pat siūlo nemokamus dviejų valandų bandomuosius važiavimus arba trijų dienų „nuomos pirkti“ programą, kur jūs mokate dienos nuomos mokestį. Bendrovės grąžina nuomos mokestį, jei perkate. Siekdama sušvelninti pirkėjo nuoskaudą, kai kurios įmonės taip pat taiko septynių dienų grąžinimo politiką.
  • Gerai prižiūrimos transporto priemonės: nuomos agentūros kruopščiai prižiūri savo transporto priemones. Visa planinė techninė priežiūra atliekama gamintojo rekomenduojamais intervalais.
  • Ribota garantija: dauguma pagrindinių nuomos kompanijų pirkėjams suteiks ribotą 12 mėnesių ar 12 000 mylių galios jėgainės garantiją. Ši aprėptis yra didesnė, nei gautumėte nepriklausomų naudotų automobilių aikštelėse, kur dauguma transporto priemonių parduodamos tokios, kokios yra. Bet kurioje vietoje jūs paveldėsite likusią automobilio gamyklos garantijos likutį.

Minusai:

  • Nežinoma istorija: sunku nustatyti, kaip buvo vairuojamas išsinuomotas automobilis. Kai kurie žmonės gali būti atsargūs nuomodamiesi, kiti gali vairuoti transporto priemonę agresyviau, nes ji nėra jų.
  • Didesnės ridos inventorius: Vidutinis nuvažiuotų mylių skaičius per metus yra apie 14 000. Bet nuomojamame parke lengvai rasite transporto priemonių, kurių dvigubai ar trigubai daugiau mylių.
  • Galimybė netekti garantijos: Dėl didesnės ridos galite pastebėti, kad transporto priemonė viršijo gamyklinę garantiją. Už bet kokį reikalingą remontą greičiausiai reikės sumokėti iš savo kišenės.
  • Lengvai pasirenkami automobiliai: nesitikėkite, kad išvysite aukščiausios klasės transporto priemones su daugybe aukščiausios klasės galimybių. Nuomos kompanijos dažniausiai perka bazinius modelius dėl mažesnės kainos ir paprasto užsakymo, todėl prabangių funkcijų ir pažangios saugos įrangos gali būti sunku rasti.

Pabaigai

Straipsnyje pateikėme išsinuomoto automobilio pirkimo pliusus bei minusus. Matome, kad pliusų yra daugiau, palyginus su minusais, taigi galima daryti prielaidą, kad tai nėra bloga idėja kaip gali pasirodyti iš pat pradžių.

Daugiau informacijos apie automobilių nuoma galite rasti sitandgo.lt