Tvoros padidina saugumą ir privatumą priekinėje ar kiemo erdvėje ir netgi gali suteikti estetikos. Tačiau tvoros statymas įtakoja jūsų biudžetą, dėl to tai pagrindinis dalykas, tvoros statymo procese. Tačiau, nors kiemo aptvėrimas gali būti brangus, mes galime rasti visiems prieinamą išvadą. Aptarkime keletą tvorų idėjų, kad atitiktų beveik bet kokį biudžetą.

Gofruotasis aptvėrimas. Senų medžiagų perdirbimas yra puikus dvigubos paskirties būdas pigiai aptverti tvoras. Jūs jau galite turėti medžiagų, jei ketinate nugriauti seną metalinę pašiūrę ar tvartą. Bet jei ne, gofruoto metalo plokštės yra nebrangios ir lengvai randamos. Galite jas naudoti tokias kokios yra, arba nudažykite juodai, kad šiuolaikiškai atrodytų.

Skeltas bėgis. Skaldytos bėgių tvoros dažniausiai pastebimos fermose ir sodybose. Gana pigus aptvėrimas, lengvas ir prieinamas būdas pažymėti nuosavybės ribas. Kalvinė geležis. Kaltiniai aptvarai tapo įprasti pramoniniame amžiuje, todėl gali atrodyti periodiškai ir dramatiškai. Paprastas europietiškas stilius suteikia dailią išvaizdą, tačiau tai nėra tiksliai prieinamiausia tvora. Pasirinkite nuo puošnių iki storesnių, aiškiai vertikalių stulpų. Kad išlaidos nebūtų mažesnės, derinkite jas su apsidraudimu.

Tvoros iš vinilo. Pastaraisiais metais vinilas tapo dažnesniu kiemo tvoros variantu, nepaisant istoriškai blogos reputacijos, nes jis atrodo pigesnis nei medis ar metalas. Tačiau šiuolaikinis vinilas gali būti gražus ir tinkamai atliktas. Jis yra patvarus ir lengvai surenkamas, nėra atsparus termitams ir yra labai lengvas. Vinilas yra įvairių stilių ir gali būti dažomas skirtingomis spalvomis.

Segmentinės tvoros. Segmentinės tvoros kaina tikrai kiekvienam prieinama. Tai puikus tvoros pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu. Tvorą taip pat galite rinktis pagal dydį, ilgį ir spalvą. Segmentinės tvoros, tai vienas dažniausių pasirinkimų.