Pigesnės pakavimo prekės dar negarantuoja, kad siuntų pristatymas jums atneš menkiausias išlaidas. Priešingai – pigios medžiagos jums gali atnešti nuostolių, nes vis dėlto – jos nėra patvarios, todėl siuntų gavėjams, turintiems įtarimų dėl siuntų būklės, gali kilti mintis siuntų nepriimti, o tuomet jums atsirastų išlaidos, nes turėtumėte padengti kurjerių patirtus pristatymo kaštus. Jeigu norite, kad jūsų siuntos būtų tinkamai priimtos ir kad nebūtų jokių išorinių pažeidimų, tai tuomet reikėtų rinktis ne pigiausias pakavimo prekes – reikia rinktis kiek labiau patvarias, kurios būtų naudojamos pagal paskirtį. Didžiausia klaida būtų naudoti tas pačias pakavimo medžiagas visoms siuntų kategorijoms.

Kokybiškos pakavimo prekės šiuo metu siūlomos internetu, todėl užsiimantiems el. prekyba siūloma dairytis būtent į internete šias medžiagas siūlančius pardavėjus. Žinoma, kalba eina ne apie skelbimų portaluose esančius pasiūlymus. Jeigu jums reikia kokybiškų ir pigių pakavimo prekių, tai jas turėtumėte pirkti iš patikimų el. parduotuvių. Tiesa, reikėtų akcentuoti, kad ne visi pakavimo medžiagų pardavėjai siūlo didelį asortimentą, todėl ieškant el. parduotuvės, geriausia būtų rinktis tą, kurią pirmiausiai pateikia paieškos sistemos. Per paieškos sistemas veskite atitinkamus raktinius žodžius, kurie susiję su tam tikrų pakavimo prekių kategorijomis. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalingos kartoninės dėžės, tai šį terminą ir nurodykite ieškos sistemose – gausite el. parduotuves, kuriose jas galėsite įsigyti.

Pabrėžtina, kad renkantis el. parduotuves pakavimo prekių įsigijimui, būtina dairytis tik į patikimus pardavėjus. Tai reiškia, kad nevalia pirkti pakavimo prekių iš tokių el. parduotuvių, kurios turi nemažai neigiamų atsiliepimų viešoje erdvėje. Dabar Lietuvoje yra kelios pagrindinės pakavimo medžiagų el. parduotuvės, kuriose saugiai galite įsigyti kokybiškas pakavimo medžiagas bei priemones gana geromis kainomis. Jeigu dairysitės į tuos pasiūlymus, kuriuos skelbimų portaluose pateikia neaiškūs asmenys, tai labai rizikuosite likti be nieko – ten yra gana daug sukčių, kurie tik ir bando išvilioti pinigus. Geriausiai vertinamos internetinės pakavimo medžiagų parduotuvės gali jums pasiūlyti saugų medžiagų įsigijimą, didelį medžiagų pasirinkimą, o svarbiausia – jos pasiūlys ir palankias kainas.