Daugybė ekspertų tyrimų rodo, kad vadinamųjų tūkstantmečių karta – žmonės, kuriems dabar nėra 30–35 metų, retai perka namus, o dar rečiau – automobilius. Tiesą sakant, jie visiškai neperka itin brangių pirkinių.
Jaunimas sąmoningai atsisako pirkti nekilnojamąjį turtą ir net automobilius ,mieliau juos nuomojasi. Esmė ta, kad dabar žmonės nori ne gerovės ir stabilumo, o lankstaus grafiko, finansinės ir geografinės nepriklausomybės.
Mūsų tėvai neturėjo galimybės keliauti taip dažnai, kaip šiuolaikinis jaunimas. Jie neturėjo galimybės linksmintis, kaip linksminasi jaunimas dabar. Jie neturėjo tiek galimybių pradėti naujų verslų. Taigi jie investavo į namus ir automobilius, o jaunimas to nebenori daryti.

Šiandien išsinuomoti automobilį tampa vis lengviau ir pigiau. Bet kuris vairuotojas, turintis mažai vairavimo patirties, gali rasti sau tinkamą automobilį nuomai.

Automobilių nuoma be vairuotojo yra populiari paslauga jaunimo tarpe. Daugeliu atvejų automobilių nuomos paslaugomis naudojasi tiek vietiniai miestų gyventojai, tiek lankytojai.

Automobilių nuoma yra paklausi verslininkų, žmonių, užsiimančių aktyvia profesine veikla, ir pagal profesiją, dažnai keliauja į skirtingus miestus. Jiems automobilių nuoma yra aktualus pasiūlymas, kuriuo jie reguliariai naudojasi.
Prieš išsinuomodamas automobilį žmogus natūraliai ieško tinkamiausios įmonės, kurios paslaugos bus kuo pelningesnės ir patogesnės.

Automobilio nuomos kaina KNO yra ekonomiškai pagrįsta ir prieinama plačiam vartotojų ratui net ir jaunimui.
Jaunimo tarpe populiaru išsinuomoti automobilį gimtadieniams ir įvairioms šventėms. Vestuvinio automobilio nuoma yra unikali galimybė padaryti šviesiausią savo gyvenimo dieną tikra švente. Juk gražus prabangus automobilis nėra tik įdomi detalė, tai yra vienas svarbiausių visos šventės elementų. Tai nėra prabanga, tai puiki proga gauti nepamirštamų įspūdžių ir šviesių prisiminimų visam gyvenimui. Automobilių nuoma vestuvėms yra labai paklausi dėl lanksčių kainų ir individualus požiūrio į kiekvieną klientą.