Vienas svarbiausių dalykų gyvenime yra pažinti save. Galima bandyti neigti šią tiesą ar vertinti skeptiškai, tačiau tol, kol neatsigręšime į savo vidinį pasaulį, tol negalėsime realizuoti savo potencialo. Gyvenimas mums pateikia pačius įvairiausius išbandymus ir pamokas, kurių dėka mes augame ir bręstame kaip asmenybės. Tai leidžia suvokti savo galimybes ar atvirkščiai – ribas, išmokti dalintis, atjausti, dėkoti ar paprašyti pagalbos kai jos labiausiai reikia.

Tam, kad save geriau pažintume, svarbu rasti būdą atsipalaiduoti, nutildyti protą, kuris visuomet randa šimtus argumentų ir paaiškinimų, kad tik užtildyti mūsų vidinį širdies balsą, nuojautą, kuri intuityviai mus veda ten, kur turėtume eiti – savęs pažinimo ir tobulėjimo keliu. Dėl to svarbu surasti sau labiausiai tinkamą būdą ar Mokytoją, kuris išmokytų klausytis savo širdies ir jausti gyvenimo pilnatvę, realizuoti ne tik fiziniame ir mentaliniame lygyje, bet ir dvasiniame. Tad, kad ir kiek vidinis kritikas bandys jus sustabdyti ar aplinkiniai žmonės bandys mokyti gyvenimo tiesų, tik jūsų širdis žino kaip geriausia būtent jums. Vienas iš tokių būdų, surasti gyvenimo harmoniją ir pilnatvę yra Reiki meistrė, kurią galima surasti interneto svetainėje rutareiki.com.

Reiki yra nuo seno žinomas kaip gyvenimo menas, padedantis harmonizuoti žmogaus fizinę ir psichinę sveikatą. Šis mokslas atsirado Japonijoje, kur prilygsta alternatyviai netradicinei medicinai ir yra laikomas gyvenimo energija. Tam, kad išmokti Reiki, svarbu rasti tinkamą meistrą, kuris pats būtų praktikuojantis ir pasiekęs aukščiausią lygį. Tik toks žmogus, gali savo energija padėti kitiems pasiekti aukštesnį lygį. Viskas susilygiuoja ir stoja į savo vietas bei padeda geriau pažinti save bei augti kaip asmenybei.