Norint turiningai bei įdomiai praleisti laisvą laiką paaugliams, svarbu yra išsirinkti gerą serialą. Šiais laikai interneto platybės siūlo milžinišką serialų pasiūlą skirtą paaugliams, tad yra sudėtinga išsirinkti geriausią variantą.

Šiame straipsnyje pasiūlysime įdomiausius serialus, kurie užburs Jus savo paslaptinga siužeto linija.

Riverdeilas

Paslaptingas bei mistiškas serialas riverdeilas online muša visus rekordus. Tai paauglių mėgiamas serialas, kuriuo siužeto linija sukasi aplink mažą miestelį Riverdeilą. Jame nutiko daug keistų dalykų, kuriuos taip ir nesugebėjo paaiškinti miesto policija.

Jame nuolat nutinka kažkas nepaprasto, tad siužetas yra tikrai įtraukiantis. Tai istorija apie pagrindinį herojų Arčį, kuris su savo draugais susipažįsta su gyvenimu mažame miestelyje, tamsa bei keistenybėmis. Veikėjai Betei patinka pagrindinis herojus Arčis, bet ji neatskleidžia jam savo jausmų. Kai jau atrodo, kad Arčis tuo sužinos apie Betės jausmus, į mokyklą ateina naujokė Veronika, kuri bando užkariauti Arčio širdį. Kaip gi rutuliuosis meilės trikampio santykiai toliau?

Jaunosios melagės

Tai kvapą gniaužiantis serialas apie keturias merginas, kurios buvo geriausiomis draugėmis. Kai atsitiko taip, kad viena draugė dingo, kitos atitolo viena nuo kitos ir nustojo visai bendrauti.

Maždaug po metų kiekviena mergina pradeda gauti paslaptingas žinutes nuo žmogaus, kuris pasivadino -A. Po tokios ilgos pertraukos merginos vėl atnaujina draugystės ryšius, kadangi paslaptingasis rašytojas atskleidžia joms paslaptis, kurias žinojo tik dingusioji draugė.

Įsižiebia viltis, kad ji gyva, bet artimiausiu metu randamas dingusios draugės kūnas. Laiškai nuo -A yra toliau siuntinėjami, tad kas gi tas paslaptingasis, kuris žino visas draugių paslaptis?

Jaunasis vilkas

Tai serialas apie paprasta vaikiną Skotą, kuris lanko mokyklą, yra nepopuliarus bei ramus žmogus. Jo gyvenimas slinko savo linkę, bet vieną kartą miške jam įkando vilkas. Nuo tos dienos jis jaučia, kad kūne prasidėjo kažkokie pasikeitimai.

Po kuriuo laiko jis transformavosi į vilkolakį. Atsidaro daug jėgų, tad jis pradėjo puikiai žaisti lakrosą, pradėjo susitikinėti su mergina, kuri jam seniai patiko  bei tapo labai populiariu. Iš kitos pusės, jam reikia nuolat slėpti nuo kitų žmonių, kad jis yra vilkolakis, o tai padaryti yra tikrai nelengva. Įdomu kas gi toliau vyks seriale.

Vampyro dienoraščiai

Dramatiškai bei mistinis serialas, kuris paremtas knygos faktais yra ,,Vampyro dienoraštis”. Vienas iš populiariausių jaunimo serialų, kuriame pasakojama apie merginą Eleną. Jos tėvai miršta automobilio avarijoje, tad merginai buvo su tuo ypač sunku susigyventi. Ji visada buvo labai gera, pavyzdinga, stropi mokinė, bet šis įvykis paveikė jos gyvenimą.

Atėjus naujiems mokslo metams, Elena mokykloje pastebi naują mokinį Stefaną, kuris krito jai į akį. Jam taip pat patiko Elena, bet Stefanas iš tikrųjų yra vampyras. Įdomu kaip gi jiems pavyks būti kartu ir ar sužinos Elena apie Stefano paslaptį.

Sukeisti gyvenimai

Sekantis įdomus serialas yra ,,Sukeisti gyvenimai”. Tai pasakojimas apie dvi merginas Bei ir Dafnę. Dafnė – mergina, kuri vaikystėje prarado klausą, o Bei – išlepinta paauglė, kuri yra nuolat apsupta brangių daiktų.

Vieną dieną mergaitės sužino, kad vaikystėje buvo sumaišytos ir iš tikrųjų augo ne tose šeimose. Šis serialas tai ilgas mergaičių kelias, kuriuo pagalba jos bando susipažinti su savo genetiniais tėvais, prisitaikyti prie jų gyvenimo būdo ir t.t

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme geriausių paauglių serialų siužeto linijas, tad drąsiai rinkitės vieną iš jų ir praleiskite puikų vakarą prie puodelio arbatos bei kvapą gniaužiančio filmo.

Daugiau filmų ir serialų rasite čia: filmai.life