Svarbiausias veiksnys renkantis tinkamą šilumos siurblį yra tinkamo galingumo arba šilumos siurblio dydžio pasirinkimas. Šilumos siurblys turi būti pakankamai galingas, kad galėtų efektyviai sušildyti arba atvėsinti kambarį, kitaip įrenginys nuolat išseks, stengdamasis, jog patalpa įkaistų. Be visų šių pagrindinių savybių taip pat yra labai svarbus ir patogus įrenginio valdymas. Tad kokie yra pagrindiniai šilumos siurblių su internetiniu valdymu privalumai?

Internetinio šilumos siurblio valdymo tikslas yra palengvinti žmonių gyvenimą. Naudojant „wi-fi“ valdymą, galima nustatyti šilumos siurblio temperatūrą, atsižvelgiant į individualius poreikius greitai ir paprastai, esant bet kurioje vietoje.

Šildymo sistemos valdymo svarba

Tinkamas šildymo sistemų reguliavimas ir patogus jų valdymas yra dažnai užmirštamas. Daugelis žmonių net nežino, kad daugelis šildymo veikimo trūkumų yra ne dėl katilų ir šilumos siurblių, radiatorių, grindų šildymo ar cirkuliacinių siurblių gedimų, bet dėl nepakankamo visų šių elementų valdymo arba neteisingai sukonfigūruotų šildymo parametrų. Tai gali būti neteisingai nustatytas srautas, dėl kurio kai kuriuose kambariuose būna per šilta, o kituose – per šalta. Šie visi aspektai gali sukelti nepakankamą šildymą namuose ir net iki 20 – 30 proc. didesnes išlaidas.

Šilumos siurblio valdymas internetu

Šiomis dienomis yra vis plačiau kalbama apie tinkamą ir patogų šilumos siurblio valdymą internetu. Šilumos siurbliai su tokiu patogiu valdymu įgijo papildomą funkcionalumą, o tai žymiai padidino jų naudojimo patogumą. Prieiga internetu iki šiol buvo prieinama tik aukščiausios kokybės įrenginiuose, daba leidžia ir patogiai bei efektyviai valdyti šilumos siurblių parametrus nuotoliniu būdu.

Kiekvienas vartotojas dabar turi galimybę: prijungti interneto modulį, patikrinti šilumos siurblio pagamintos šilumos energijos kiekį bei šilumos siurblio ir visų svarbių komponentų, pavyzdžiui, kompresoriaus, šildytuvo, cirkuliacinio siurblio veikimo laiką.