sviesolaidinis namu internetasNorite, kad namie internetas veiktų nepriekaištingai?! Ko gero šviesolaidinis namų internetas būtų geriausias pasirinkimas jums ir jūsų šeimai. Būtent šio tipo internetas veikia sparčiausiai ir nesukelia jokių nepatogumų vartotojams net ir tuo atveju, jeigu prijungiamų įrenginių skaičius yra nemažas. Žinoma, nuo įrangos pajėgumo priklauso daug kas, tačiau nemažą įtaką interneto spartai daro ir vietovė. Galvojantiems užsakyti šviesolaidinį internetą, prieš tai reikėtų pasidomėti kas siūlo tokius planus. Mat, ne visi interneto tiekėjai siūlo tas pačias paslaugas.

Šviesolaidinis namų internetas yra ypač dažnas pasirinkimas tankiau gyvenamose vietovėse. Mat, kai kuriose Lietuvos vietose naudotis šviesolaidiniu internetu neįmanoma – nėra tam sukurta reikalinga infrastruktūra. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate atokiame kaimelyje ar sodyboje, tikėtina, kad linijos nebus pravestos. Tokiais atvejais, reikės ieškoti alternatyvų, tačiau nenusiminkite – jų tikrai yra ne viena ir ne dvi!

Kalbant apie šviesolaidinio interneto pasirinkimą, būtina žinoti ir tai, kad jis yra ne tik sparčiausias, bet ir brangiausias. Priklausomai nuo interneto plano, kaina gali siekti ir daugiau nei 100 eurų per mėnesį. Aišku, už tokią kainą ko gero gausite patį sparčiausią internetą, kuris galbūt bus tinkamas ir verslo tikslams. Šviesolaidinis namų internetas gali kainuoti nuo keliolikos eurų per mėnesį, bet aišku – pasitaiko įvairiausių akcijų, kurių metu sutaupoma gana nemažai pinigų.

Interneto spartą lemią daug veiksnių, bet ko gero tikslinga būtų teigti, kad didžiausią įtaką daro tiekėjų galimybės ir infrastruktūra. Kuo modernesnę ir pažangesnę įrangą turi interneto tiekėjai, tuo spartesnį internetą jie gali pasiūlyti namams ir verslui.

Kas liečia alternatyvas, svarbu žinoti, kad nesant galimybei įsivesti šviesolaidinio interneto, visada galima rinktis plačiajuostį arba mobilųjį. Nesuklyskite – mobilusis internetas nėra lėtas. Jis yra greitais ir įprastai atitinka daugelio vartotojų poreikius. Mobiliuoju internetu naudotis gali vartotojai tiek turintys nešiojamus ar stacionarius kompiuterius, tiek ir tie vartotojai, kurie internete naršo mobiliais įrenginiais.

 

Jeigu nežinote kokį interneto planą geriausia būtų pasirinkti būtent jums, tuomet myplan.lt tikrai jums galės pagelbėti sprendžiant šį klausimą!